Filtras

All available filters

Kaina

Kaina

Prieinamumas

Prieinamumas

Gamintojas

Gamintojas

Selected: 0

All filters

Please select active filters from the list below:

Kamado griliai

Rasta 25 prekės(-ių).

Rodoma 1-25 iš 25 prekės(-ių)
Keramikinės Kamado kepsninės/griliai. Keramikinė kepsninė pasižymi tuo, kad galima užkelti temperatūrą iki 400 laipsnių karščio. Kadangi keramika spinduliuoja iš savęs šilumą, kepsninė išlieka karšta, daug ilgiau nei įprastos kepsninės. Keramikinis deflektorius leis jums skaniai išrūkyti mėsą. Storas keramikos korpusas ir sandari sistema leis jums mėgautis šviežiais kepiniais ne tik vasarą, bet ir žiemą.
LAUKO KAMADO KEPSNINIŲ, KERAMIKINIŲ GRILIŲ PIRKIMAS INTERNETU
Jei norite patobulinti savo kulinarinius įgūdžius gamindami maistą lauke, naują kamado grilinę kepsninę, grilį išsirinksite rasite lengvai. Specializuotoje grilių ir kepsninių internetinėje parduotuvėje grillman.lt pateikiamas didelis lauko grilių, kepsninių pasirinkimas. Ši parduotuvė siūlo itin platų kamado grilių asortimentą norėdama tapti visų kepsninių parduotuve po vienu stogu. Be abejo populiariausios kerakiminės lauko kepsninės Kamado Bono grande, kamado bono media, kamado bono minimo kaina ir kokybe rasite pas mus. Jūsų patogumui bei pasirinkimui taip pat pateikiamos ir kitos kamado lauko grilinines tokios kaip Kamado Joe Classic, Kamado Joe Classic 2, Kamado Club, KamadoClub Pro2, KamadoClub Junior, Kamander. Taip pat greitu metu planuojame pridėtį į savo pasiūlą tokias kepsninės kaip Big Green Egg ir Big Green Egg large rinkoje žinomas kaip Green Egg keramikinės kepsninės. Renkantis lauko kepsninę, grilių, prie kiekvienos prekės rasite detalų fizikinių parametrų aprašymą, kuriame pateikiami kepsninių išmatavimai, nurodomos medžiagos, iš kurių pagaminta prekė, bei kūrenimo būdai. Išsirinkę jums patikusią kepsninę ar grilių, galėsite pasirinkti jums tinkamiausią apmokėjimo už prekės būdą bei patogiausią pristatymo būdą.
KAMADO KEPSNINIŲ KAINOS
Jei nusprendėte įsigyti naują lauko kamado kepsninę, grilių, pirmas klausimas dažniausiai būna: kiek kainuoja lauko kepsninės, griliai. Tad kiek kainuoja nauja kepsninė? Lauko kepsnines Kamado senukai irgi parduoda, tačiau dažnai palyginus kainos nėra patrauklios. Lauko grilių, kepsninių kainos priklauso nuo jos gamintojo, dizaino, dydžio, formos, keramikos sudėties ir, žinoma, pardavėjo. Kamado bono minimo kaina visada draugiškesnė, o kamado bono grande kaina atrodo didelė. Viskas priklauso nuo jūsų poreikio.  Internetinė parduotuvė www.grillman.lt pateikia platų kepsninių, grilių pasirinkimą su įvairiomis akcijomis, tad kiekvienas pirkėjas įvertinęs savo galimybes tikrai išsirinks tinkamiausią variantą už patrauklią kainą.
TAIKOMOS KAMADO KEPSNINĖS AKCIJOS
Šiltuoju metų laiku lauko kepsninių, kamado grilių o ypač kamado bono ir kamadoclub krepsninių populiarumas labai išauga, tad mėgstamiausiems klientų modeliams nuolat taikomi vasaros išpardavimai. Pardavėjams svarbu, kad klientai būtų visada patenkinti ir galėtų naudotis visomis galimybėmis mėgautis vasaros teikiamais malonumais. Kepimas lauko kepsnine šiuo metu yra ant bangos, tai yra maisto gaminimas ir valgymas gryname ore, tai yra hobis, tai yra pramoga. Dėl to, mūsų parduotuvėje taikomos įvairios akcijos ir stengiamės atitaikyti grilių mylėtojams geriausią kepsninę, grilių pigiau. Nuolatinės akcijos ir mažos kainos suteikia galimybę mėgautis grilinimu jau dabar, nes pirkti internetu pigiau visa maloniau, o ypač rasti žemą kamado bono picnic kainą.
KAIP IŠSIRINKTI KAMADO KEPSNINĘ?
Dabar rinkoje galima rasti įvairių kamado prekinių ženklų kepsninių tokių kaip kamado bono, kamadoclub, primo grill, kamado joe, kamado zyle, kamado mustang, big green egg.
Kamado kepsninės, griliai skiriasi ne tik dizainu, bet ir kūrenimo būdais. Kepsninės ir griliai dažniausiai kūrenami kietuoju kuru – malkomis, medienos breketais, anglimis. Rinkoje taip pat siūlomi ir dujinės lauko kepsninės, griliai, o kai kurie griliai gali būti ir elektriniai. Vis dėl to, vieni svarbiausių kriterijų renkantis lauko kepsnines, grilius yra jų dydis, dizainas bei panaudojimo galimybės. Kepsninių, grilių naudojimo galimybės labai priklauso nuo pirkėjo gyvenamosios vietos. Miestų daugiabučiuose, balkonuose neleidžiama naudotis kietuoju kuru kūrenamomis kepsninėmis, tad jei norite kažką išsikepti kepsninėje, teks keliauti į sodą, gamtą, tam pritaikytas miesto erdves, paplūdimius. Tokiems pirkėjams, kuriems tektų dažnai keliauti norint išsikepti maisto lauke, tinkamiausia būtų maža, nešiojama kepsninė. Tinkamiausia kepsninė gamtoje ta, kurią galima lengvai transportuoti ir pastatyti. Turint nuosavą namą su sodu, ar terasa, kepsninių panaudojimo galimybės daug platesnės. Kietu kuru kūrenamas kepsnines leidžiama kūrenti ir miesto erdvėse, bent 6 metrų atstumu nuo pastatų, tad tikrai galite mėgautis kepamo maisto privalumais nuosavame kieme, terasoje. Tokiomis sąlygomis puikiai tiks didelė kepsninė su dangčiu, maža, vertikali, dujinė, kietu kuru kūrenama kepsninė, grilius. Dabar vis labiau populiarėja apvalios, kiaušinio formos, keramikinės kepsninės, kurių kokybė ir patogus naudojimas užtikrina, jog maistas kepamas lauke bus dar skanesnis.
KAIP NAUDOTIS KAMADO GRILIU?
Prieš kiekvieną naudojimą labai svarbu kepsninės paruošimas. Jos naudojimas gali skirtis nuo gamintojo, tačiau pagrindiniai principai išlieka tie patys. Norint užkurti kepsninę patariama nenaudoti degiųjų skysčių, nes jie pavojingi, bei kenkia kepsninių, grilių kokybei. Norint užkurti kietąjį kurą patartina naudoti specialius kaminus, degiąsias tabletes, dujinius degiklius. Priklausant nuo to, kokius maisto produktus kepate ir kokio rezultato tikitės, galite reguliuoti kepsninės temperatūrą kontroliuodami deguonies patekimą degimo metu. Kaip svarbu yra lauko kepsninės paruošimas, svarbus yra ir jos valymas. Kiekvieną karta prieš naudojantis ir po naudojimo patartina nuvalyti kepsninės, grilio kepimo groteles. Likę riebalų, anglių likučiai neigiamai veikia maisto kokybę. Taip pat būtina pašalinti visus likusius pelenus, kad sekantį kartą naudotis kepsnine, griliu būtų vėl patogu. Tad nepamiršę šių pagrindinių naudojimosi žingsnių, lauko kepsnine, griliu galėsite džiaugtis ne vieną sezoną.
KAMADO BONO RECEPTAI
Jau seniai aišku, kad šiuolaikinės lauko kepsninės, griliai tinkami ne tik mėsai kepti, o ir pačią mėsą galima kelti įvairiais būdais. Maisto kepimas lauke labai naudingas įvairią mitybą propaguojantiems žmonėms, nes kepsninėse, griliuose galima kepti mėsą, daržoves, paruošti garnyrus. Šviežią marinuotą mėsą, sezonines daržoves paruošite daug sveikiau, nes kepsninėse, griliuose nenaudojami papildomi riebalai. Šis kepimo būdas paįvairins mitybą tiems, kurie stengiasi maitintis sveikai, o receptai kepsninėms pateikiami internete, tad čia tikrai rasite sau tinkamiausių patiekalų. Tad pasinaudokite gundančiais lauko kepsninių, grilių pasiūlymais ir jau šį sezoną stebinkite artimuosius savo kulinariniais sugebėjimais.