Filtras

All available filters

Kaina

Kaina

Prieinamumas

Prieinamumas

Gamintojas

Gamintojas

Selected: 0

All filters

Please select active filters from the list below:

Dujiniai griliai

Rasta 97 prekės(-ių).

Rodoma 1-36 iš 97 prekės(-ių)

Kodėl verta pirkti dujinę kepsninę?

Tai patogus, efektyvus ir paprastas būdas ruošti maistą lauke. Dujinių grilių pasirinkimas yra išties didelis, kaip Weber dujiniai griliai, Char-broil dujinės kepsninės. Visad kyla klausimas ir iš kur įsigyti dujinę kepsninę. Ar dujinis grilius senukai geriau, nei prikti iš specializuotos dujinių viryklių parduotuvės.

Prieš perkant kepsninę būtinai peržiūrikite skiltis dujines kepsninei atsiliepimai

 

Dujinės kepsninės privalumai

Naudojimo paprastumas ir greitis yra pagrindiiai dujinės kepsninės privalumai, kuo dujinė šašlykinė yra galingesnė tuo ji greičiau įkais. Galingiausios kepsninės yra Weber Genesis ar Char-Broil Professional Pro, Napoleon triumph

Dujnių viryklių, grilių paprastumas leidžia labai tiksliai nustatyti temperatūrą, tai leis  dujine kepsnine balkone  naudoti ypač paprastai.

Nešiojamas dujinis grilis taip gali palengvinti jūsų išvykas į gamtą, ar sutaupyti vietos grilinant balkone. Weber traveler kaina ir surinkimas tikrai būtų geras variantas kepti ir gamtoje arba balkone.

Geriausi dujiniai griliai yra Char-Broil, Weber, Napoleon,  Cobb dujinis grilis.

 

Kaip naudotis dujiniu griliu ?

Norėdami uždegti dujinę kepsninę, pirmiausia atidarykite dangtį, kad neuždegtų visos dujos susikaupusios kepsninės viduje.

Lėtai atsukite dujų balioną (arba gamtines dujas) ir palaukite minutę, kol dujos praeis per dujų žarneles.

Kai dujinė kepsninė įkais kepimo groteles nuvalykite grilio šepečiu. Tada sureguliuokite degiklius pagal dujinių grilių receptą siūlomą metodą ir temperatūrą.

Test test test dujiniai griliai