I-V 10:00 - 18:30, VI 10:00 - 15:00Čarlzas Darvinas teigia, kad maisto ruošimas ant ugnies yra atspirties taškas moderniajai žmonijai. Net ir dabar, praėjus tūkstančiams metų, vis dar teigiame, kad maistas ruošiamas geroje kompanijoje ir su gera nuotaika yra skaniausias. Ugnis ir maistas mus suartina.

Mes - esame Grillman. Bene plačiausią visame pasaulyje pripažintų prekės ženklų kepimo ant ugnies, kepsninių, jų aksesuarų ir lauko prekių asortimentą siūlanti fizinė ir internetinė parduotuvė Lietuvoje. 

Esame aistringi griliavimui, todėl savo asortimentą esame išbandę praktiškai ir su malonumu pasidalinsime praktinės pusės subtilybėmis ir padėsime Jums išsirinkti geriausią variantą!

 

Mums nėra priimtinas “perskaityk informacinį stovelį greičiau, nei klientas” konsultavimo principas. Mes siekiame tobulumo, tad nuolat plečiame savo žinių bagažą ir asortimentą. Patarimus grindžiame savo patirtimi, kvalifikaciją keliame specializuotuose tarptautiniuose seminaruose ir parodose. Taip pat periodiškai organizuojame mokymus, kurių metu perduodame savo patirtį Jums.

 

Maisto ruošimas, tai kelionė ir mūsų tikslas yra išsiaiškinti Jūsų poreikius ir padėti Jums išsirinkti tinkamiausią priemonę jai nukeliauti. Nesvarbu ar kepsninę ruošiatės statyti į buto balkoną ar lauko virtuvę vasarnamyje.

 

Apžiūrėti mūsų prekių asortimento kviečiame į savo 120m2 ekspoziciją Žirmūnuose, Ulonų g. 2. Jeigu reikia, prekes padėsime pasikrauti į Jūsų automobilį arba su Venipak ir Omniva kurjerių pagalba pristatysime poros dienų bėgyje.

 

Grillman.lt - griliaus sezonas čia tęsiasi visus metus!