Filtras

All available filters

Kaina

Kaina

Prieinamumas

Prieinamumas

Gamintojas

Gamintojas

Selected: 0

All filters

Please select active filters from the list below:

Picų krosnys

Picų krosnys yra vienas iš populiariausių būdų kepti kokybiškas picas. Mes siūlome platų pasirinkimą skirtingų tipų picų krosnių: elektrinių, malkinių, dujinių ir hibridinių. Išlaisvinkite vidinį šefą savyje - kepkite skaniausias picas namuose ar terasoje, greitai ir be didelių rūpesčių. Pasirinkite sau tinkamą krosnį ir pradėkite stebinti savo artimuosius bei draugus picomis, nenusileidžiančiomis itališkai kokybei!

Rasta 16 prekės(-ių).

Rodoma 1-16 iš 16 prekės(-ių)

Picos krosnelės ir krosnys. Tikros neapolietiškos picos krosnys pasižymi tuo, kad galima pasiekti 500 laipsnių karščio temperatūrą. Jose esantis picos akmuo arba apatinės plytos spinduliuoja ir tolygiai perteikia kaitrą, krosnelė ir krosnis, pečius. išlieka kartšta, daug ilgiau. Picos krosnyje galima skaniai iškepti mėsą, kepti žuvį, kepti duoną, kepti daržoves. Storas korpusas leis picomis ir kepta duona mėgautis ne tik vasarą, bet ir žiemą. Itališka pica žiemą, pica kaip restorane.

PICOS KROSNIŲ, PICOS KROSNELIŲ PIRKIMAS INTERNETU

Jeigu norite patobulinti savo kulinarinius įgūdžius gamindami picas ir kepdami duoną lauke krosnyje, krosnį išsirinksite lengvai. Mūsų specializuotoje grilių ir picos krosnių parduotuvėje grillman.lt pateikiamas didelis lauko grilių ir krosnių pasirinkimas. Ši parduotuvė siūlo itin platų picos krosnių asortimentą norėdama tapti visų kepsninių, duonos ir picos krosnių pasirinkimas. Ši parduotuvė siūlo itin platų krosnelių asortimentą norėdama tapti visų krosnių ir kepsninių parduotuve po vienu stogu. Populiariausios picų ir duonos pečius krosnelės yra Ooni Fyra, Oni Koda 12, Ooni Koda 16, Ooni Karu 12, Ooni Karu 16, Alfa, Alfa Nano, Alfa Brio, Alfa 5 Minutti, Sage Pizzaiolo, o kainą ir kokybę rasite pas mus. Jūsų patogumui, bei pasirinkimui taip pat siūlome industrines dvigubas, viengubas elektrines picos krosnis Combisteel, industrines dujines picos krosnis Alfa, industrines malkines picos krosnis Alfa, industrines hibridines picos krosnis Alfa itališka picos krosnis. Taip pat greitu metu planuojame į pasiūlą pridėti picų krosnių stovus, picų krosnelių stalus. Renkantis picos krosnį ar picos krosnelę prie kiekvienos prekės rasite detalų fizinių duomenų ir parametrų aprašymą, kuriame pateikiami picos ir duonos krosnelių parametrų aprašymai, kuriuose pateikiami krosnelių išmatavimai, nurodomos medžiagos, iš kurių pagaminta prekė, bei kūrenimo būdai – ar picos krosnis dujinė, ar picos krosnelė malkinė, ar picos krosnis elektrinė, taip pat galite pasirinkti jums tinkamiausią apmokėjimo už prekes būdą bei patogiausią pristatymo būdą. Pica per 60 sekundžių.

PICOS KROSNIŲ IR KROSNELIŲ KAINOS

Jei nusprendėte įsigyti naują lauko picos pečių krosnį pirmas klausimas kiek kainuoja lauko picos krosnis pečius. Tad kiek kainuoja nauja picos krosnis? Kainos priklauso nuo gamintojo, dizaino, dydžio, formos. Ooni Fyra kaina draugiškesnė, bet Ooni Karu kaina atrodo didelė, bet ji yra hibridinė picos krosnis, kurioje galima naudoti anglis, malkas arba dujinį degiklį picos krosnelei. Viskas priklauso nuo jūsų poreikio. Internetinė parduotuvė www.grillman.lt pateikia platų malkinių, dujinių, elektrinių ir hibridinių picos krosnių ir picos krosnelių pasirinkimą su įvairiomis akcijomis, tad kiekvienas pirkėjas įvertinęs savo galimybes tikrai išsirinks tinkamiausią variantą už patrauklią kainą.

TAIKOMOS PICOS KROSNIŲ AKCIJOS

Šiltuoju metų laiku picų krosnių ir krosnelių Ooni Fyra, Ooni Koda, Ooni Karu, Sage, Alfa Nano, Alfa Brio, itališka picos krosnis populiarumas išauga dėl įvarių picadienių , tad mėgstamiausiems klientų modeliams taikomi įvairūs išpardavimai. Pardavėjams svarbu, kad klientai būtų visada patenkinti ir galėtų naudotis visomis galimybėmis mėgautis vasaros teikiamais malonumais. Picos darymas patiems savo picos krosnyje šiuo metu ant bangos, tai yra hobis, tai yra pramoga. Picos gamyba ir picos kepimas, itališka pica. Dėl to, mūsų parduotuvėje taikos įvairios akcijos ir stengiamės pasiūlyti geriausią picos krosnelę.

KAIP IŠSIRINKTI PICOS KROSNĮ

Dabar rinkoje yra įvairių picos krosnių prekinių ženklų ir modelių tokių kaip Alfa Nano, Alfa Brio, Alfa 5 Minutti, Sage, Ooni Karu, Ooni Fyra, Ooni Koda, dujinių picos krosnių, malkinių picos krosnelių, elektrinių picos krosnių, hibridinių picos krosnių. Picos krosnys skiriasi ne tik dizainu bet ir kūrenimo būdais. Picos krosnys dažniausiai kūrenami kietuoju kuru – malkomis ar anglimis, medienos granulėmis. Taip pat rinkoje siūlomi ir dujomis ir elektra veikiantys picų pečiai. Vieni svarbiausių kriterijų renkantis picos krosnį yra jų dydis, dizainas, bei panaudojimo galimybės. Picos krosnelių naudojimo galimybės labai priklauso nuo pirkėjo gyvenamosios vietos. Miestų daugiabučiuose, balkonuose, neleidžiama naudotis kietuoju kuru kūrenamomis picų krosnimis, tad jeigu norite kažką išsikepti, teks keliauti į sodą, gamtą, tam pritaikytas miesto erdves, paplūdimius. Tokiems pirkėjams geriausia įsigyti nešiojamą dujinę arba elektrinę picos krosnelę. Tinkamiausia picos krosnis gamtoje yra ta, kurią galima lengvai transportuoti ir pastatyti. Turint nuosavą namą su sodu ar terasa, picos krosnies ar krosnelės pasirinkimas yra platesnis. Kietu kuru kūrenamas krosneles galima naudoti ir miestų erdvėse, bent 6m. atstumu nuo pastatų, tad tikrai galėsi mėgautis picos kepimu nuosavo namo kieme ar terasoje. Tokioms sąlygoms tiks dauguma dujinių picos krosnių, elektrinių picos krosnelių, malkinių picos krosnelių, hibridinių picos krosnių Alfa, Ooni, Sage. Šiuo metu vis labiau populiarėja mažos, nešiojamos picų krosnelės Ooni, kurių kokybė ir patogus naudojimas užtikrina, jog maistas kepamas lauke bus dar skanesnis. Kaip tikros itališkos picos, kaip picos restorane, neapolietiškos picos.

KAIP NAUDOTIS PICOS KROSNIMI

Prieš kiekvieną naudojimą labai svabus picos krosnelės paruošimas. Jų naudojimas gali labai skirtis nuo gamintojo ir ar picos krosnis malkinė, ar dujinė ar picos krosnis elektrinė ar hibridinė, bet pats pagrindinis principas išlieka toks pats. Norint užkurti malkinę picos krosnį negalima naudoti jokių degiųjų skysčių. Dujinę picos krosnį prijunkite prie baliono ir reduktoriaus, ir uždekite dujas. Elektrinę picos krosnį nustatykite pageidaujamą temperatūrą ir įjunkite. Reguliuokite temperatūrą ir tikrą itališką neapolietišką picą iškepsite per minutę. Itališkos picos krosnių priežiūra paprasta, vidų tiesiog valykite šepečiu, krosniai atvėsus.

PICOS RECEPTAI

Picos krosnys ir krosnelės yra tinkamos ne tik picai kepti, bet ir duonai, mėsai, pyragams, mėsai, daržovėms, picai, žuviai ir panašiai. Itališko picos tešlą galima pasigaminti pačiam, pirkti restorane ir nebūtina būti picajolui. Itališką picą labai smagu ir naudinga kepti lauke, tai tinkama įvarią mitybą propoguojantiems žmonėms, nes picos tešla brandinama kelias dienas, po tikros itališkos picos neapsunkstama. Receptai ir picų ingridientai pateikiami internete, Ooni picos aplikacijoje, tad tikrai rasite sau tinkamiausių receptų tikrai itališkai picai.