Perkant kepsninę už 100 eur ir daugiau pristatymas — nemokamas
Išmanus šešių zondų termometras IBT-6XS
Išmanus šešių zondų termometras IBT-6XS
Išmanus šešių zondų termometras IBT-6XS

Išmanus šešių zondų termometras IBT-6XS

Prekės kodas: IBT-6XS Gamintojas:
Atsiimkite šiandien
Kiekis
69,99 €

PRISTATYMAS

Kurjeriu — per 1-3 d.d.
Perkant kepsninę už 100€ ar daugiau - NEMOKAMAI

  • Omniva paštomatu
    Užsakius už 30€ ar daugiau - NEMOKAMAI 
Atsiėmimas parduotuvėje — NEMOKAMAI
Atsiimkite Ulonų 2, Vilnius per 30 min

INKBIRD IBT-6XS yra belaidis skaitmeninis išmanus termometras, kurio dėka kepamo maisto temperatūrą galėsite stebėti ne tik jame, tačiau ir savo išmaniojo telefono ar kompiuterio ekrane. Jums tik reikės pasirinkti kepamą patiekalą, fiksuoti jo temperatūrą ir termometras Jums praneš, kada maistas bus paruoštas. Tai itin patogu ilgų kepimų metu ar lauke esant šaltam orui, nes prie kepsninės Jums nereikės stovėti ir stebėti kepamo maisto vidinės temperatūros. Termometras prie Jūsų telefono prisijungs per Bluetooth jungtį.

Termometras IBT-6XS turi didelį LED ekraną ir jo komplektacijoje yra šeši nerūdijančio plieno zondai su tin storu kabeliu (5 zondai skirti maistui, 1 zondas skirtas kepimo paviršiaus temperatūrai matuoti), 3 zondo laikikliai, magnetinė nugarėlė, kuri leis termometrą pritvirtinti prie kepsninės metalinio stovo. Termometro parametrus galima stebėti išmaniajame įrenginyje, parsisiuntus nemokamą BBQ GO programėlę su temperatūros gidu, galimybe nustatyti individualią temperatūrą savo norimam patiekalui, įspėjamąja ALARM funkcija, jei temperatūra netikėtai pakiltų ir kt.

Termometras veikia su integruota Ličio per USB jungtį įkraunama baterija, kuri gali veikti iki 40-60 val. Veikimo atstumas iki 50 m. Temperatūros diapazonas 0-250 C, temperatūros galima paklaida +-1 C.

Meniu kalba: anglų.

Prekei suteikiama 12 mėn. garantija.

IBT-6XS
8 Prekės