I-V 10:00 - 18:30, VI 10:00 - 15:00
Skaitmeninis maisto termometras ThermoPro TP25
Skaitmeninis maisto termometras ThermoPro TP25
Skaitmeninis maisto termometras ThermoPro TP25
Skaitmeninis maisto termometras ThermoPro TP25
Skaitmeninis maisto termometras ThermoPro TP25
Skaitmeninis maisto termometras ThermoPro TP25
Skaitmeninis maisto termometras ThermoPro TP25
Greitas pristatymas
Saugus pirkimas
14 dienų grąžinimo garantija
Garantinis aptarnavimas

Skaitmeninis maisto termometras ThermoPro TP25

Kodas:GRO-TP25 Prekės ženklas:
Išparduota
Kiekis
69,00 €

Sblizingas.lt - naujasdizainas.com
Sblizingas.lt - naujasdizainas.com
mokilizingas.lt

PRISTATYMAS

Kurjeriu — per 1-3 d.d.
Perkant kepsninę už 100€ ar daugiau - NEMOKAMAI

Venipak paštomatu
Užsakius už 30€ ar daugiau - NEMOKAMAI 

Atsiėmimas parduotuvėje — NEMOKAMAI
Atsiimkite Ulonų 2, Vilnius per 30 min

150 metrų veikimo atstumas 

5 kartos Bluetooth technologija , suteikianti stiprų ir patikimą ryšį, leidžia matuoti maisto temperatūrą netgi esant 150 m nuo maisto kepimo vietos. Turėkite omeny, kad kaip pavyzdys Wi-Fi termometrai veikia tik Wi-Fi veikimo zonoje, paprastai iki 50 metrų.

 

4 spalvoti zondai

Termometras turi 4 skirtingomis spalvomis nudažytus zondus, o tai padeda išvengti painiavos, kai matuojama skirtingų rūšių mėsa, o pridedami zondų laikikliai padės tvarkingai saugoti zondus. Zondo laidai gali atlaikyti iki 380°C karštį.

 

Paprasta, multifunkcinė mobilaus įrenginio aplikacija

Šis termometras yra susiejamas su Jūsų išmaniajame telefone įdiegiama ThermoPro programėle per 5 kartos Bluetooth ryšį. Tai ne tik užtikrina 150 m veikimo atstumą, tačiau programėlė yra pilna naudingų funkcijų Jūsų maisto kepimo patirčiai. Nustatykite Jūsų ruošiamo maisto norimą iškepimo temperatūrą bei Jūsų grilio/rūkyklos HI/LOW temperatūros rėžį, kad gautumėte pranešimą kada reikia papildyti kuro ar sumažinti temperatūrą Jūsų griliui ar rūkyklai. Taip pat naudokite net 9 skirtingų mėsų iš anksto suprogramuotas temperatūras skirtingiems iškepimo lygiams pagal USDA rekomendacijas, kad Jūsų maistas iškeptų tobulai.

 

Išmanus kepimo laiko nustatytojas  

Kepimo metu termometras naudoja nuolat atnaujinamą dirbtinio intelekto algoritmą, kuris padeda šiam termometrui Jums pateikti numatoma maisto iškepimo pagal norimą programą laiką, t.y. nurodomas laiko tarpas per kiek kepamas maistas pasieks norią temperatūrą. Tai padės Jums tiksliau planuoti Jums savo laiką.

 

ThermoPro TP25 bevielis Bluetooth maisto termometras su 4 spalvotais zondais pagamintais iš nerūdijančio plieno tinkamo sąlyčiui su maistu, kuriais galite matuoti net iki 4 skirtingų patiekalų temperatūra vienu metu, maisto gamybą padaro daug lengvesnę. Zondai atlieka net iki 380°C temperatūrą, todėl juos galima tiesiog įdėti ir palikti, o apšviečiamas LCD ekranas leis maistą kepti net ir esant tamsai. Termometrą galima pastatyti arba pakabinti ant rankenos su specialiu laikikliu.

 

Viskas apgalvota, kad tik Jūs galėtumėte kepti kaip PROFESIONALAS.

 

Specifikacijos

Veikimo nuotolis: iki 150 metrų

Zondai: 21,5 cm ilgio nerūdijančio plieno tinkamo sąlyčiui su maistu

Celsijaus ir Farenheito skalės

Temperatūros tikslumas: ±1°C

Temperatūros matavimo rėžis: 0°C iki 300°C

Naudojimas: BBQ, orkaitė, rūkykla, grilis, mėsa, maistas.

Suprogramuoti USDA rekomenduoti nustatymai: jautienos faršui, paukštienos faršui, jautienai, veršienai, kalakutienai, kiaulienai, paukštienai, avienai ir žuviai

Užprogramuotos USDA patvirtintos skirtingų mėsų iškepimo lygio temperatūros: Rare, Medium Rare, Medium, Medium Well ir Well Done

Dirbtiniu intelektu (DI) grįstas maisto iškepimo laiko įvertinimas

 

Neveikimo zonos aliarmas

Niekada neišeikite iš termometro veikimo zonos apie tai nesužinoję. Jei imtuvas atsidurs neveikimo zonoje, abu (siųstuvas ir Jūsų išmanusis telefonas) pradės skleisti aliarmą. Jūsų išmanusis telefonas taip pat vibruos, kad Jūs visuomet galėtumėte matuoti temperatūrą.

 

Pakraunama baterija

Termometras veikia naudodamas pakraunamą ličio jonų bateriją, pakraunamą įprastiniai USB pakrovimo kabeliais (pridedamas), kad Jūs galėtumėte pakrauti termometrą taip kaip Jums tuo metu patogu: kompiuteriu, telefono įkrovikliu, nuo elektros tinklo, nuo energijos talpyklos.

 

Aukšto tikslumo zondai

Visi 4 spalvoti zonai matuojama temperatūrą plačiame diapazone nuo 0°C iki 300°C su dideliu ±1°C tikslumu.

 

Pamirškite netvarką. Patogus zondų saugojimas

Zondų laikikliai-saugikliai padės Jums tvarkingai saugoti Jūsų zondus stalčiuose. Su TP25 zondų saugikliais – saugokite zondus tvarkingai!

 

Kitos svarbios termometro funkcijos

 

Išankstiniai temperatūros įspėjimai

Gaukite įspėjimą anksčiau nei Jūsų mėsa iškeps, kad būtumėte vietoje, kai jau bus iškepusi: pvz. 5 min. iki nustatytos temperatūros, arba 10 min. iki nustatytos temperatūros.

 

Peržiūrėkite įvykusius įspėjimus

Programėlė saugo informaciją apie įvykusius įspėjimus. Tai padeda lengviau planuoti laiką, kai vykdote keletą kepimų vienu metu.

 

Kepimo temperatūra

Nustatykite HI/LOW (aukščiausią/žemiausią) kepimo temperatūrą savo griliuje/kepsninėje/rūkykloje, kad visuomet temperatūra būtų tame lygyje, kuriame reikia.

 

Numatomas iškepimo laikas

Kepimo metu termometras panaudodamas DI (dirbtinio intelekto) algoritmą apskaičiuoja numatomą maisto iškepimo laiką iki planuojamos temperatūros ir Jums parodo.

 

Pakuotėje rasite:

1 x naudojimo instrukcija (EN)

1 x skaitmeninis Bluetooth termometras

2 x zondų laikikliai

4 x zondai

4 x plastikiniai zondų saugojimo laikikliai

GRO-TP25