Petromax Katiliuko FT0.5T 2 Vnt Komplektas
Petromax Katiliuko FT0.5T 3 Vnt už 2 kainą
Petromax Katiliuko FT0.5T 3 Vnt už 2 kainą
Petromax Katiliuko FT0.5T 2 Vnt Komplektas

Petromax Katiliuko FT0.5T 3 Vnt už 2 kainą

Kodas:52189 Prekės ženklas:
Atsiimkite šiandien
Kiekis
49,99 €

Sblizingas.lt - naujasdizainas.com
Akcija!! 

Petromax ketaus puodų kokybė

Dėl nuostabių ketaus savybių ir ypatingos paviršiaus struktūros šiluma yra efektyviai kaupiama ir paskirstoma. Petromax ketaus gaminiai yra gamykliškai paruošti ir padengi maistiniais riebalais, dėl to jie gali būti naudojami iš karto. Ketaus puodai gali būti naudojami virš laužo, krosnyse ar okraitėse, jie puikiai veikia ir ant indukcinių viryklių. Paaukštintas dangčio kraštas leidžia dėti žarijas ar anglis ir tiesiai ant ketaus puodo.

Apgalvotas dizainas universalumui

Petromax ketaus puoduose viskas apgalvota iki smulkiausių detalių kas leidžia pilnai išnaudoti visas puodo galimybes kepant kuo daugiau skirtingų receptų ir metodų. Ketaus galima saugiai pakelti dėl tvirtos rankenos, trys kojelės suteikia stabilumo, o termometro anga leidžia patikrinti temperatūrą nepakeliant dangčio. Kai reikia, karštą dangtį galima pakelti ypač lengvai su Petromax dangčio pakelėju. Dar viena ypatybė – apverstą dangtį galima naudoti ir kaip keptuvę.

Galimi įvairių dydžių ir gali būti komplektuojami su praktiškais priedais

Petromax ketaus puodui galima įsigyti ir kitų priedų: dangčio pakėlėją, transportavimo ir laikymo krepšį, priežiūros ir ketaus valymo reikmenis. Be to, siūlome specialiai ketaus puodui skirtas ir ketaus groteles dedamas ant dugno, kurios leidžia virti ir kepti maistą nieko nesudeginant.

Techniniai duomenys
Medžiaga: ketus
Svoris: apytiksl. 1kg
Svoris supakuotas: apytiksl. 1.2kg
Puodo talpa (maks.): 0.56 l
Dangtis (maks.): 0.25 l

Skirta 1-2 žmonėms
52189
5 Prekės