I-V 10:00 - 18:30, VI 10:00 - 15:00

Griliaus dovanų idėjos

   12/06/2022 15:37:08    Komentarai 0
Griliaus dovanų idėjos

Dovanų pirkimas niekada nebūna lengvas procesas ir kartais gali pareikalauti daug pastangų, ypač jei jūsų mylimas žmogus yra BBQ megėjas, kuris, atrodo, jau turi visus įmanomus priedus savo kepsninei. Parašėme šį dovanų gidą, kad palengvintume Jūsų darbą!

Atrinkome geriausias ir įdomiausias griliaus dovanas, kurios yra ne tik praktiškos bet ir įdomios!

Paspaudę ant paveikslėlių rasite detalesnį dovanos aprašymą.

1. Dovanų kuponas – visada saugus pasirinkimas, tikras griliaus fanas dažniausiai jau turi kažką nusižiūrėjęs, taigi padėkite jam įsigyti tai ko jis nori labiausiai! Mūsų parduotuvė turi labai platų pasirinkimą, todėl rasite viską ko reikia.2. BBQ Įrankių komplektas - Patogus ir didelis, įrankių ir priemonių rinkinys, supakuotas rankų darbo, degintos medienos lagamine. Lagamine yra paliktos papildomos laisvos vietos - taigi jį ateityje galima papildyti ir kitais įrankiais. Šios įrankių dėžės dėka, visi įrankiai bus tvarkingai sudėti ir naudojami prireikus. 

3. Vištos laikiklis – Visą vištą galima sultingai skrudinti orkaitėje arba ant kepsninės, naudojant šį vištienos kepimo laikiklį. Viduje esančią talpą galima pripildyti naudojant įvairius skysčius (pavyzdžiui, alų, vyną, sidrą) arba žolelių derinį.4.Elektrinis griliaus
 įkūrėjas – įkuriant liepsną nebebus jokio vargo. Dėl karšto oro srauto technologijos ugnis kepsninėje įkuriama vos per porą minučių – tai yra greičiausias būdas įkurti anglis ir jį naudoja visi restoranų šefai.
5. LED šviesos griliui – daugiau jokių švietimų su telefonu naktimis! Pritvirkinkite LED švieselę prie rankenos, nukreipkite į maistą – tebunie šviesa!

6.BBQ Knyga – Pradedantiesiems ar labiau patyrusiems griliaus meistrams knyga šia tema yra puikus būdas mokytis iš pačių geriausių. Knygose rasite kepimo būdus, prieskonių gaminimo ir maisto ruošimo idėjas, prie kurių visada galėsite sugrįžti


7.Prieskoniai – ko gero vienas svarbiausių ingridientų, gaminant bet kokį patiekalą. Geri prieskoniai suteikia ypatingą skonį patiekalui, todėl jie yra kiekvienos virtuvės dalis.

8. Medžio drožlės arba medžio gabaliukai rūkymui – tai dovana kurios visada reikės net jei žmogus, kuriam dovanojate, jau turi medienos rūkymui. Ši dovana negenda ir laikui bėgant, kaip ir medžio anglis susinaudoja. Mediena rūkymui griliuje kepamai mėsai suteikia nuostabų aromatą ir dažnai naudojama net kai mėsa ir nėra rūkoma, o tik kepama.
9. Prijuostė – profesionalios išvaizdos odinė prijuostė yra nuostabi dovana kuri netik apsaugo rūbus bet ir padeda gerai atrodyti per BBQ vakarėlius – visiems aišku kas čia yra tikrasis grill meistras! Odinės prijuostės laikui bėgant sušvelnėja ir prisitaiko prie nešiotojo figūros.

10. Odinės karščiui atsparios pirštinės – itin reikalingas dalykas – ypač su keramikinėmis kamado tipo kepninėmis. Kepant maistą ugnyje susiduriame su aukštomis temperatūromis – verta apsaugoti savo rankas.
11.Peiliai – nors sakoma, kad peilių negalima dovanoti, geri ir kokybiški peiliai visada bus gera dovana, Kokybiško plieno peiliai ilgai tarnauja, išlieka aštrūs ilgiau ir palengvina darbą virtuvėje.

12.Šonkaulių laikiklis – skirta šonkaulių fanatikui. Laikiklis taupo vietą ir leidžia efektyviau kepti šonkaulius, taip mėsa kurkas geriau pasisavina dūmą. Galima kepti ir kitus maisto produktus.


13. Termometras – kaip žinoti ar mėsa iškepė? Paprasta. Tereikia pamatuoti vidinę temperatūrą. Tokiu būdų mėsą iškepsite ideliai ir ji liks sultinga. Beveik visiems receptams reikalingas kepsninės ar vidinės temperatūros mėsoje stebėjimas. Šiais laikais tai daryti labai paprasta su bevieliais temometrais kurie temperatūrą, kepimo eigoje gali rodytų jūsų išmaniajame įrenginyje.


14. Ketaus indai – tai amžina ir viena praktiškiausių dovanų. Ketaus indais galima kepti orkaitėje, ant laužo, kepsninėje ar tiesiog ant viryklės. Ketus puikiai išlaiko temperatūrą, dėl to maistas yra sultingesnis ir skanesnis. Rekomenduojame Petromax ketaus indus, kurie jau nuo seno yra gaminami Vokietijoje ir turi puikias vokiškos kokybės savybės. Šio gamintojų puodų nereikia specialiai apdoroti ar paruošti – juos galima naudoti iš karto.


15. Picos akmuo – tikra pica reikalauja itin aukštos kepimo temperatūros, deja su tradiciniais ar net keramikiniais griliais jos pasiekti nepavyksta, todėl į pagalbą pasitelkiame picos kepimo akmenį. Jis įkaista ir padeda picą tiek orkaitėje tiek griliuje iškepti greičiau.
16. Šalto rūkymo generatorius – kai išgirstame “šaltas rūkymas” prisimename senelio rūkyklą ir paromis prižiūrimą ugnį. Šiais laikas viskas pasiketė ir tų pačių rezultatų galima pasiekti be jokio vargo, bet kokioje kepsninėje ar tiesiog dežėje. Šalto rūkymo generatorius veikia paprastai – priberiamos pjuvenos, uždegamos ir jos smilksta net iki 20 valandų!


17. Petromax laužo blynų forma – ideali dovana gamtos mėgėjams! Gamta ir ant ugnies iškepti blynai ryte. Kas dar gali būti geriau? 


18. Petromax laužo vaflinė arba sumuštinių forma – Su šiais įrankiais galėsite jaukiai su šeima ar draugais praleisti šaunų vakarą prie laužo besimėgaudami ką tik iš laužo ištrauktais vafliais ar sumuštiniais.19. Wok Stiliaus keptuvė – Turbūt visi mėgsta skanius wok patiekalus. Rytietiški patiekalai yra tikrai gardūs, tad juos gaminant visada praverčia kokybiška WOK keptuvė.20. Lauko žibintas - Atsparus ir tvirtas žibintas yra pagamintas iš cinkuoto plieno, dėl to yra atsparus rūdims. Spalvoti modeliai yra padengti milteliniu būdu.Karščiui atsparus stiklas apsaugo liepsną nuo vėjo ir blogų oro sąlygų.Idealiai tinka naudoti lauke ir užtikrina degimą iki 20 valandų. Naudokite skaidrų parafino aliejų arba žibalą.

21.Pjaustymo lentos Boos Block -  apverčiama kanadietiško šiaurinio kietojo klevo medienos pjaustymo lenta su sulčių grioveliu. Šios pjaustymo lentos negadina ir nebukina peilių. Ši lenta yra apverčiama, abi pusės gali būti naudojamos kaip pjaustymo paviršiai. Viena pusė yra visiškai plokščia, o kitoje pusėje yra sulčių griovelis. Integruotos rankenos kiekviename gale leidžia lengvai pakelti, perkelti ir išvalyti šią pjaustymo lentą. „Boos Block” pjaustymo lentos yra pamėgtos populiariausių šefų ir restoranų visame pasaulyje. Tai gali būti puiki dovana maisto ruošimo mėgėjui.


Komentarai ()

Palikite komentarą