Perkant kepsninę už 100 eur ir daugiau pristatymas — nemokamas
Anglies plieno keptuvė 28cm
Anglies plieno keptuvė 28cm
Anglies plieno keptuvė 28cm
Anglies plieno keptuvė 28cm
Anglies plieno keptuvė 28cm
Anglies plieno keptuvė 28cm

Anglies plieno keptuvė 28cm

Prekės kodas: TB2528 Gamintojas: Arki
Paskutinė prekė
Kiekis
Liko tik 1 vnt!
39,90 €

Sblizingas.lt - naujasdizainas.com

PRISTATYMAS

Kurjeriu — per 1-3 d.d.
Perkant kepsninę už 100€ ar daugiau - NEMOKAMAI

Omniva paštomatu
Užsakius už 30€ ar daugiau - NEMOKAMAI 

Atsiėmimas parduotuvėje — NEMOKAMAI
Atsiimkite Ulonų 2, Vilnius per 30 min

Anglies plieno keptuvė yra puiki alternatyva teflonu dengto paviršiaus keptuvėms, tačiau ją reikia prižiūrėti.

Tinkamai apdorojant, keptuvės paviršiuje susidaro natūralus nelipnus paviršius, sumažėja priežiūros poreikis ir pagerėja nelipnios savybės. Keptuvę galima naudoti su metaliniais indais ir įrankiais. Ji tinka visų tipų viryklėms, įskaitant orkaitę.

Keptuvė pagaminta iš juodo anglies plieno. Keptuvėje nėra jokios papildomos dangos. Juodas keptuvės paviršius yra juodo anglies plieno savybė, o ne sluoksnis. Kadangi keptuvės dubuo nėra iš nerūdijančio plieno, svarbu atidžiai laikytis priežiūros instrukcijų. Tinkamas keptuvė paruošimas pagerina kepimo kokybę ir apsaugo keptuvę nuo rūdžių. Tinkamai naudojant ir prižiūrint, keptuvė tarnaus ilgai. 

Prieš naudojant:
Keptuvę plaukite rankomis su karštu vandeniu, nedelsdami nusausinkite. Keptuvės paviršius yra iš anksto suteptas apsauginiu tepalu gamybos proceso metu, todėl jis nebūtinai turi būti sutepamas iškart po naudojimo.

Keptuvės naudojimas:
Visada kaitinkite keptuvę žemoje temperatūroje. Per daug kaitinant keptuvės dugnas deformuosis. Nerekomenduojama kaitinti keptuvės visiškai tuščios, pavyzdžiui, kepdami galite įpilti nedidelį vandens kiekį. Anglies plieno keptuvė yra plonesnės medžiagos nei, pavyzdžiui, ketaus, ji labai greitai įkaista net ir esant neaukštai temperatūrai (ypač su indukcine virykle), todėl nekepkite ant labai aukštos temperatūros. Kepdami visada naudokite riebalus ar aliejų. 

Po naudojimo:
Keptuvę plaukite rankomis karštu vandeniu, geriausia iškart po naudojimo, kad nešvarumai būtų kuo geriau pašalinti. Paprasčiausias būdas išvalyti keptuvę – joje virti vandenį iš karto po kepimo, kad prilipęs maistas būtų lengvai pašalinamas. Keptuvės negalima plauti indaplovėje. Nepalikite keptuvės mirkti vandenyje, nes ji nėra pagaminta iš nerūdijančios medžiagos, taip pat nepalikite keptuvės išdžiūti atvirame ore, o nedelsdami nusausinkite, kad apsaugotumėte nuo rūdžių.

Savybės:

Viršaus skersmuo: 28 cm

Medžiagos storis: 2 mm

Medžiaga: anglies plienas 

Svoris: 1,392 kg


Arki
TB2528
1 Vienetas