fbpx

Griliaus dovanų idėjos

Dovanų pirkimas niekada nebūna lengvas procesas ir kartais gali pareikalauti daug pastangų, ypač jei jūsų mylimas žmogus yra BBQ megėjas, kuris, atrodo, jau turi visus įmanomus priedus savo kepsninei. Parašėme šį dovanų gidą, kad palengvintume Jūsų darbą!

Atrinkome geriausias ir įdomiausias griliaus dovanas, kurios yra ne tik praktiškos bet ir įdomios!

Paspaudę ant paveikslėlių rasite detalesnį dovanos aprašymą.

1. Dovanų kuponas – visada saugus pasirinkimas, tikras griliaus fanas dažniausiai jau turi kažką nusižiūrėjęs, taigi padėkite jam įsigyti tai ko jis nori labiausiai! Mūsų parduotuvė turi labai platų pasirinkimą, todėl rasite viską ko reikia.

Dovanu kuponai

2. Dovanų rinkiniai – pagal griliaus receptus sudarėme puikius Kalėdinių dovanų rinkinius, todėl išrinkti dovaną bus kur kas paprasčiau! Dovanų rinkinių aprašyme rasite video receptą!

Dovanų rinkiniai

3. Vištos laikiklis – Visą vištą galima sultingai skrudinti orkaitėje arba ant kepsninės, naudojant šį vištienos kepimo laikiklį. Viduje esančią skardinę galima papildyti įvairiais būdais, atsižvelgiant į kepėjo vaizduotę, naudojant įvairius skysčius (pavyzdžiui, alų, vyną, sidrą) arba žolelių derinį.

Vištos laikiklis

4. Elektrinis griliaus įkurėjas – įkuriant liepsną nebebus jokio vargo. Dėl karšto oro srauto technologijos ugnis kepsninėje įkuriama vos per porą minučių – tai yra greičiausias būdas įkurti anglis ir jį naudoja visi restoranų šefai.

Elektrinis griliaus įkurėjas

5. LED šviesos griliui – daugiau jokių švietimų su telefonu naktimis! Pritvirkinkite LED švieselę prie rankenos, nukreipkite į maistą – tebunie šviesa!

LED šviesos griliui

6. BBQ Knyga – Pradedantiesiems ar labiau patyrusiems griliaus meistrams knyga šia tema yra puikus būdas mokytis iš pačių geriausių. Knygose rasite kepimo būdus, prieskonių gaminimo ir maisto ruošimo idėjas, prie kurių visada galėsite sugrįžti.

BBQ Knyga

7. Kepimo lentutė griliui – veikimas paprastas: išmirkote lentutę vandenyje, dedate ant jos žuvį ir viską dedate į grilių ar orkaitę. Maistas išsirūko ir tokiu būdu jis įgauna skanų aromatą.

Kepimo lentutė griliui

8. Medžio drožlės arba medžio gabaliukai rūkymui – tai dovana kurios visada reikės net jei žmogus, kuriam dovanojate, jau turi medienos rūkymui. Ši dovana negenda ir laikui bėgant, kaip ir medžio anglis susinaudoja. Mediena rūkymui griliuje kepamai mėsai suteikia nuostabų aromatą ir dažnai naudojama net kai mėsa ir nėra rūkoma, o tik kepama.

Medžio drožlės

9. Prijuostė – profesionalios išvaizdos odinė prijuostė yra nuostabi dovana kuri netik apsaugo rūbus bet ir padeda gerai atrodyti per BBQ vakarėlius – visiems aišku kas čia yra tikrasis grill meistras! Odinės prijuostės laikui bėgant sušvelnėja ir prisitaiko prie nešiotojo figūros.

Prijuostė

10. Odinės karščiui atsparios pirštinės – itin reikalingas dalykas – ypač su keramikinėmis kamado tipo kepninėmis. Kepant maistą ugnyje susiduriame su aukštomis temperatūromis – verta apsaugoti savo rankas.

Odinės karščiui atsparios pirštinės

11. Švirkštas marinatui – kai nepakanka prieskonių ir tradicinio marinavimo – kartais reikia (ir receptai reikalauja) sušvirkti marinatą tiesiai į mėsos vidų! Nerūdijančio plieno švirktas ilgai tarnaus ir jį paprasta valyti.

Švirkštas marinatui

12.Šonkaulių laikiklis – skirta šonkaulių fanatikui. Laikiklis taupo vietą ir leidžia efektyviau kepti šonkaulius, taip mėsa kurkas geriau pasisavina dūmą. Galima kepti ir kitus maisto produktus.

Šonkaulių laikiklis

13. Termometras – kaip žinoti ar mėsa iškepė? Paprasta. Tereikia pamatuoti vidinę temperatūrą. Tokiu būdų mėsą iškepsite ideliai ir ji liks sultinga. Beveik visiems receptams reikalingas kepsninės ar vidinės temperatūros mėsoje stebėjimas. Šiais laikais tai daryti labai paprasta su bevieliais temometrais kurie temperatūrą, kepimo eigoje gali rodytų jūsų išmaniajame įrenginyje.

Termometras

14. Ketaus puodas – tai amžina ir viena praktiškiausių dovanų. Juo galima kepti orkaitėje, ant laužo, kepsninėje ar tiesiog ant viryklės. Ketus puikiai išlaiko temperatūrą, dėl to maistas yra sultingesnis ir skanesnis. Rekomenduojame Petromax ketaus puodus, kurie jau nuo seno yra gaminami Vokietijoje ir turi puikias vokiškos kokybės savybės. Šio gamintojų puodų nereikia specialiai apdoroti ar paruošti – juos galima naudoti iš karto.

Ketaus puodas

15. Ketaus keptuvė – kai už lango sniegas ir šaltis, o svajoji apie tobulą steiką. Ketaus keptuvės, tai dar viena amžina dovana kurioje gimsta tikri šedevrai!

Ketaus keptuvė

16. Picos akmuo – tikra pica reikalauja itin aukštos kepimo temperatūros, deja su tradiciniais ar net keramikiniais griliais jos pasiekti nepavyksta, todėl į pagalbą pasitelkiame picos kepimo akmenį. Jis įkaista ir padeda picą tiek orkaitėje tiek griliuje iškepti greičiau.

Picos akmuo

17. Šalto rūkymo generatorius – kai išgirstame “šaltas rūkymas” prisimename senelio rūkyklą ir paromis prižiūrimą ugnį. Šiais laikas viskas pasiketė ir tų pačių rezultatų galima pasiekti be jokio vargo, bet kokioje kepsninėje ar tiesiog dežėje. Šalto rūkymo generatorius veikia paprastai – priberiamos pjuvenos, uždegamos ir jos smilksta net iki 20 valandų!

Šalto rūkymo generatorius

18. Muurikka laužo plokštuma – ideali dovana gamtos mėgejams! Plokštuma turi kojeles, pastatoma virš laužo, tokiu būdu maistas kepamas gamtoje.

Muurikka laužo plokštuma

19. Petromax laužo vaflinė arba sumuštinių forma – Su šiais įrankiais galėsite jaukiai su šeima ar draugais praleisti šaunų vakarą prie laužo besimėgaudami ką tik iš laužo ištrauktais vafliais ar sumuštiniais.

Petromax laužo vaflinė arba sumuštinių forma

20. Muurikka rūkykla – rūkyti maistą dar niekada nebuvo taip paprasta ir tam nereikia krūvos malkų, didžiulės rūkyklos ar eksperto žinių. Tereikia pašauti maistą į Muurikka rūkyklėlę ir šiek tiek kantrybės!

Muurikka rūkykla

-3% griliui
-5% griliui
-6% griliui
-5% aksesuarams
-7% aksesuarams
-10% aksesuarams
Rūkymo drožlės dovanų perkant bet kurį grilių
-3% griliui
-5% griliui
-6% griliui
-5% aksesuarams
-7% aksesuarams
laimėkite nuolaidą!
Įveskite savo el. paštą, pasukite ratą ir laimėkite nuolaidą apsipirkimui !
Vienam vartotojui - vienas sukimas !Nuolaidos netaikomos akcijinėms prekėmsSukdami ratą sutinkate gauti mūsų naujienlaiškį